piątek, 16 październik 2009 06:45

O Firmie Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Salon Urody INFINITYSalony Urody Infinity - są kameralnym miejscem nastawiony na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała.

W naszych salonach wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele.

Wykonujemy szeroki wachlarz usług w tym zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, jak również kosmetyczno-dermatologiczne.
W trakcie pracy stosujemy wyłacznie profesjonalne kosmetyki renomowanych firm tj. Matis, Gatineau, Dermika, Bacchara, Tegoder oraz BeautyMed.

Zespół Infinity

Wykwalifikowana kadra stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe - uczestnicząc w licznych szkoleniach aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasze doświadczenie nabyliśmy prowadząc od 15 lat Gabinet Kosmetyczny w Poznaniu, który zjednał sobie rzeszę zadowolonych, stałych klientów. Teraz zapraszamy do korzystania z naszych usług również w Salonie Urody Infinity otwartym w 2011 roku w Kamionkach k/Poznania.

Zapraszamy wszystkich klientów, którzy cenią sobie duże doświadczenie oraz profesjonalizm oraz pragną korzystać z usług o najwyższej jakości i komforcie a zarazem w bardzo przystępnej cenie.

Od początku października 2010r. jesteśmy autoryzowanym salonem firmy Borbe. Więcej szczegółów na temat tej współpracy możecie Państwo znaleźć na stronie www.borbe.pl.

Nasze salony zlokalizowane są w Kamionkach k/Poznania ul. Lotnicza 23 oraz w Poznaniu przy ul Starołęckiej 66.

Infinity-ART

Czytany 2273 razy Ostatnio zmieniany sobota, 14 grudzień 2013 16:36

Najnowsze od Administrator

Więcej w tej kategorii: « test Promocje »

matis-logo-2 logobeautymeddermika-logo-2gatineau-logo-2  logotegoder borbe trans2
                                                 www.borbe.pl

UK Bookamekrs http://gbetting.co.uk Free Bets