×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/martai/salon-urody.net/public_html/components/com_k2/helpers/permissions.php on line 275
%PM, %28 %698 %2010 %16:%Lut

Mezoterapia bezigłowa

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mezoterapia bezigłowa to metoda wykorzystywana w dziedzinie dermatologii estetycznej.Rubica - mezoterapia

Zabieg stanowi alternatywę do klasycznej mezoterapii igłowej, gdyż pozwala wyeliminować skutki uboczne związane z iniekcjami. Daje możliwość szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach na twarz oraz na ciało.

Mezoterapia bezigłowa, to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Jest to połączenie terapii skojarzonej - trzech czynników; fali ultradżwiękowej, impulsu elektromagnetycznego, oraz roztworu zwanego koktailem.

Przy tradycyjnej aplikacji kosmetyków, substancje aktywne w nich zawarte nie mają możliwości przeniknąć do głębokich warstw skóry, ponieważ warstwa rogowa to uniemożliwia. Mezoteriapia bezigłowa umożliwia pokonanie tej bariery.

Jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Tkanka skórna zostaje pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny, następuje poprawa owalu twarzy.

Fala elektromagnetyczna występuje w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, która zostaje pobudzona do pinocytozy, co powoduje że terapia jest bardzo skuteczna.

Podstawowym celem mezoterapii jest odmłodzenie, rewitalizowanie, nawilżanie, rozjaśnienie plam, spłycenie zmarszczek lifting oraz redukcja cellulitu,tkanki tłuszczowej, rozstępów.

Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Jest to zabieg przyjemny i przyjazny, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu.

Substancje aktywne z użytych preparatów działają jeszcze do 48 godzin po zabiegu uwięzione w mikrofałdach komórkowych.

Ciekawy materiał o zabiegu:

http://www.youtube.com/watch?v=P9Z4TZ-irjk

http://www.youtube.com/watch?v=lKdY3j1TUq4

Nasza maszyna:

http://www.rubica.pl/urzadzenie/687

Czytany 63628 razy Ostatnio zmieniany %PM, %12 %969 %2013 %23:%Gru

Więcej w tej kategorii: « Radiofrekwencja Elektrostymulacja »

matis-logo-2 logobeautymeddermika-logo-2gatineau-logo-2  logotegoder borbe trans2
                                                 www.borbe.pl

UK Bookamekrs http://gbetting.co.uk Free Bets